0 مورد 0 ﷼

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

 

 گروه آموزش پرومک

 

 

فروشگاه پرومک با سابقه فعالیت در زمینه آموزش رباتیک، هوافضا  و با هدف ارتقاء‌ سطح دانش و مهارت‌های علمی قدم در این عرصه در سطح مدارس و مؤسسات آموزشی نهاده است.

فروشگاه پرومک  برای نیل به این هدف ضمن بررسی دقیق مجموعه های آمورشی موجود در بازار روز جهان، اقدام به جمع آوری و ساخت مناسب ترین مجموعه ها جهت آموزش در ایران و ارائه آن در قالب یک بسته آموزشی منسجم نموده است. با در نظر گرفتن کاربرد روزافزون علم رباتیک در زندگی روزمره و رشد سریع این دانش در کشورهای پیشرفته، آموزش رباتیک و هوا فضا به دانش آموزان و علاقه‌مندان اجتناب ناپذیر می‌نماید. در این راستا واحد آموزش پرومک  با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، برای هر گروه سنی برنامه آموزشی متناسب با آن گروه مهیا نموده است

 

ذهن آماده  دانش آموزان در سنین 10 تا 20 ساله و  استعداد جستجو  برای کسب اطلاعات در ضمیر فعال و پویای  آنان  باعث ایجاد پتانسیل بالا برای یادگیری آنها را فراهم آورده است

 

یکی از اهداف بزرگ فروشگاه پرومک رشد و شکوفایی مهندسین فردای ایران زمین در زمینه علم رباتیک و هوافضا است.

 

در این دوره ها مباحث تئوری و عملی بطور همزمان آموزش داده خواهد شد و دانش آموزان بدون نیاز به اطلاعات قبلی مباحث الکترونیک عملی ، برنامه نویسی ، نرم افزارهای طراحی و… مرتبط با علوم رباتیک و هوافضا را اصولی فراخواهند گرفت.

 

هدف دوره های آموزشی گروه آموزشی پرومک مونتاژ بسته های آموزشی نیست، بلکه هدف آموزش طراحی و تولید و برنامه نویسی و پرورش خلاقیت است.

 

Loading...