0 مورد 0 ﷼

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

فریم FPVارسال تصویر FPVدوربین FPVموتوراسپیدفلایتعینکملخباتری رادیو کنترلمانیتور و DVR

 

 

 

 

 

 

 کوادهای سرعت _ کوادریس_کوادFPV 

مدتی است که کوادروتورهای سری FPV به سرعت در حال رشد و پیشرفت در عرصه مولتی می باشد

و پرومک به عنوان اولین فروشگاه تخصصی مولتی روتور مفتخر است به دوستداران این عرصه این مژده را بدهد که این فروشگاه علاوه بر حمایت ازانواع مسابقات در این حوزه در استان های مختلف کشور اقدام به عرضه انواع قطعات و لوازم جانبی ساخت و طراحی این پرنده ها به صورت حرفه ای و نیم حرفه ای کرده است.

لذا پرومک اقدام به دریافت نمایندگی اکثر شرکت های بزرگ در این عرصه نموده است که نمونه ای از این شرکت ها به شرح زیر می باشد:

رادیوکنترل frsky 16 کانال

  پرومک نمایندگی رسمی شرکت Frsky در ایران 

با مشاهده اکثر خلبان های کوادهای سرعت ( کوادFPV( متوجه می شوید که بالغ بر 90 درصد این خلبان ها از رادیو کنترلر frsky استفاده می کنند از مهمترین ویژگی های این رادیوکنترل اپن سورس بودن آن می باشد که برای شما این امکان را فراهم می کند که یک دنیایی با بهترین امکانات در زیردستان شما باشد. سرعت بالا کوادهای FPV نیاز به یک رادیوکنترل که بدون قطعی و برد بالا در اختیار خلبان قرار دهد چرا که با توجه به سرعت بالای این پرنده ها یک صدم ثانیه قطعی و یا تاخیر در اجرای دستورات باعث کرش و نابودی هزینه و پرنده شما می شود پس بهتر است که از رادیویی استفاده کنید که بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد.

پرومک نمایندگی رسمی frsky درایران

فروش رادیو کنترل frsky با گارانتی یک ساله طلایی پرومک به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت در ایران

پرومک نمایندگی رسمی فتشارک در ایران

پرومک نمایندگی رسمی عینک های فت شارک Fatshark در ایران

علاوه بر رادیوکنترل خوب نیاز به فرستنده و گیرنده تصویری با کیفیت بالا می باشد که عینک های فت شارک به عنوان انتخاب اول همه خلبان های کوادهای FPV در جهان می باشد که بهترین تصویر و ضوح را برای شما فراهم می کند .

پرومک به عنوان بزرگترین و اولین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران اقدام به اخذ نمایندگی Fatshark در ایران نموده است تا بهترین خدمات و پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه کند

با پرومک آخرین و به روزترین سیستم های جهانی را تجربه کنید و از پرواز لذت ببرید

پرومک نمایندگی فت شارک در ایران

 پرومک نمایندگی رسمی اسپیدکنترل هابی وینگ Hobbywing در ایران 

برای کوادهای سرعت داشتن یک کنترل سرعت مهمترین عامل پیروزی هست که شما را نسبت به دیگران برتر می کند شرکت هابی وینگ (xrotor) به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده اسپیدکنترلر در جهان شناخته می شود.

پرومک با اخذ نمایندگی این شرکت از آخرین محصولات تولیدی این شرکت در کمترین زمان در ایران رونمایی کرده و دوستداران این حوزه را شگفت زده نمود.

اسپیدکنترلر های کوچک و سبک و دارای آخرین تکنولوژی های روز دنیا این اسپیدکنترل ها را به اولین انتخاب مشتریان در آورده است.

پرومک نمایندگی رسمی اسپیدکنترل هابی وینگ hobbywing


 فرستنده و گیرنده دیجیتال با کیفیت بالا HD با برد 1 کیلومتری بدون نویز و قطعی

برای یک پرنده FPV مهمترین مورد داشتن تصویری واضح و بدون قطعی می باشد که این امر تنها توسط فرستنده و گیرنده های تصویر با کیفیت بالا اتفاق می افتد.

 زمانی که پرنده از میان موانع می گذرد و یا داخل فضای بسته می شود نیاز است که تصویری بدون تاخیر و قطعی ارسال شود این امر توسط فرستنده های کانکس امکان پذیر شده است به طوری که اکثر بزرگان این عرصه از این فرستنده و گیرنده تصویر برای پرنده های خود استفاده کرده و آخرین مدل از فرستنده و گیرنده های مخصوص اف پی وی که وزن بسیار کم و کیفیت بالا را دارا بوده در حال حاضر فرستنده و گیرنده تصویر Connex می باشد که پرومک مفتخر است که به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران این مژده را به دوستداران این پرنده ها بدهد که دیگر می توانند با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا خود را برای رقابت های جهانی آمده کرده و نماینده کشور عزیزمان ایران در عرصه های بین الملی باشند.

فرستنده و گیرنده تصویر کانکس Connex_HD

لینک محصول http://asauav.ir/connex-prosight-hd-vision-pack-for-fpv-us-version.html

با ما بهترین ها را تجربه کنید.... فروشگاه پرومک
و بسیاری دیگر از برندهای مختلف که پرومک به عنوان نمایندگی و واردکننده مستقیم از این شرکت ها در جهان شناخته شده است.


 

Loading...